Działania w roku szkolnym 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem działań promujących zdrowie              na rok szkolny 2019/2020

Przedszkole promujące zdrowie 2019-2020

Nasze działania w roku szkolnym 2019/2020

Powiatowe Obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka

Uczyliśmy się jak pomagać innym w razie zagrożenia życia i zajadaliśmy zdrowe i pyszne dary Pani Jesieni.

„Bezpieczny przedszkolak”

Realizacja programu „Bezpieczny  przedszkolak” – spotkanie z policjantkami, które opowiadały o bezpiecznym zachowaniu się w różnych sytuacjach życiowych.

„Od przedszkola do seniora”

W miesiącu październiku realizowaliśmy trzeci etap projektu z Urzędu Marszałkowskiego „Od przedszkola do seniora”. Mamy, babcie, ciocie oraz pracownicy przedszkola podczas spotkania z fizjoterapeutką i kosmetyczką miały możliwość dowiedzieć się w jaki sposób można dbać o swoją cerę i zdrowie w każdym wieku.

„Jesienna spartakiada”

W listopadzie nasze przedszkolaki brały udział w jesiennej spartakiadzie, podczas której miały możliwość wspólnej zabawy oraz sprawdzenia swoich możliwości w różnorodnych konkurencjach. Oto link do całej fotorelacji:

Jesienna spartakiada

„Zajęcia z ratownictwa medycznego”

W dniu 03.12.2019r. nasze przedszkolaki miały możliwość nauki oraz utrwalenia udzielania pierwszej pomoc na misiach pluszowych.

Ratownictwo medyczne

Samodzielne przygotowywanie śniadania”

Przedszkolaki raz w tygodniu w wyznaczonym dniu mają możliwość samodzielnego przygotowywania zdrowych kanapek.

Samodzielne śniadanie

Zajęcia kulinarne

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z działań naszej placówki                              w roku 2019/2020

Sprawozdanie Szkoła Promująca Zdrowie 2019-2020